PEYNİRDE SAĞLIK

Doğallığı bozulmadan itina ile üretilen Nural Süt Ürünleri, el değmeden ve üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik kontrolleri yapılarak son derece hijyenik şartlarda ambalajlanır ve doğru şekilde teslimi sağlanır.

PEYNİRDE KALİTE

Peynir tüm öğünlerimizin vazgeçilmez besin maddesidir. Üretildiği bölgenin tüm özelliklerini barındıran peynirler, tüm yaş grupları tarafından tüketilebilen, besleyici özellikte, zengin bir kalsiyum ve protein deposudur.

PEYNİRDE LEZZET

Vazgeçilmez bir tutkudur peynir. Türk damak tadına uygunluğuyla günün her anında bizlere eşlik eden, sofralarımızın geleneksel lezzetidir.

40 YILI AŞKIN TECRÜBENİN IŞIĞINDA,

Global Cheese Food kendine özgü lezzetinin sırrı, peynirlerin üretildiği bölge özelliklerinin süt kalitesine yansıması ve naturelliği ön planda tutan peynir üretim tekniğinden gelir.

LEZZET ÖYKÜMÜZ

Global Cheese Food, 1982 - 1990 yılları arasında ticari hayatına başlamıştır. Ticari anlayışında; Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Dürüstlük, Kalite, Hizmette Süreklilik hedefi alarak yurt içi ve yurt dışı müşteri taleplerini zamanında gerçekleştirmeyi politika edinmiştir.

Şirketimiz, İstanbul, Bolu, Hatay daki üretim tesislerinde tüm peynir çeşitleri üretimi ile yurt içi ve yurt dışı pazardaki müşterilerinin beklentileri yönünde üretim sürecine devam etmeketdir.
Özellikle Irak ve diğer Arap ülkelerindeki peynir ürünleri tedariğinden güçlü bir pazarlama ve müşteri ağına sahiptir.
Misyon olarak, Ulusal ve uluslar arası gıda güvenliği yönetim şartlarına uyarak en sağlıklı, lezzetli yumurta ve yumurta ürünlerinin müşteriye sunulmasıdır. Hedef, şirketimiz Faaliyette Olduğu Sürece Gıda Güvenilirliği ve İzlenebilirlik Prensipleriyle Yumurta Pazarlama ve Satışının Yapmayı Hedeflemektedir.